• Eesti
  • English

Lisaks valgustähtedele valmistame ka erinevatest materjalidest mahulisi tähti. Enimlevinud on polüvinüülkloriidist (PVC plastist), pleksiklaasist või MDF-st freesitud tähed, aga sõltuvalt kliendi soovist ja tähtede kõrgusest/paksusest kasutame ka alumiiniumit, messingut, vahtplasti vm.

PVC-plast on valge ning sellest valmistatud tähed kaetakse enamasti kilega ning servad värvitakse.

Pleksiklaasist tähed mõjuvad soliidselt, sest läikiva klaasi helk annab neile hinnalise ja hoolitsetud välimuse. Tähe visuaalse mahu suurendamiseks on parem paigutada täht seinast vähemalt 5–10 mm eemale. Tähe esiküljele võib kleepida värvilisest klaasist, poleeritud roostevabast terasest või lihtsalt värvilisest kilest lisakihi.

Vahtplast on kõige odavam ja lihtsamini töödeldav materjal 50 ja 100 mm paksuste ja veelgi paksemate ruumiliste tähtede valmistamiseks. Väljalõigatud tähed värvime välitöödeks sobivate vahtplastivärvidega, nii et need taluvad isegi ebasoodsaid ilmastikutingimusi.

Lisaks eelpoolnimetatud variantidele võib tähti ja logosid freesida ka plaatmaterjalist nii, et tähed jäävad aluse külge ülejäänud pinnast kõrgemal või vastupidi süvendatult.


Kontor:

Tänassilma tee 15

Tel:

+372 552 4565

E-mail:

blueprint@blueprintmedia.ee

Aadress:

Kadakamarja tn. 21
76506 Saue
Estonia