• Eesti
  • English

Kui soovite oma auto, tsikli, bussi, veoki või paadi välimust lihtsalt ja kiiresti muuta, siis on selleks parim võimalus kleebiskile. Värvivalik on väga lai, samuti saab kiledele trükkida erinevaid kujundusi. Kasutame kvaliteetseid Avery ja 3M 50 seeria kilesid. Tehke sõidukist oma firmale liikuv reklaampind, mis paistab ühtviisi hästi silma nii liikluses kui parklas. Võite tellida kleebise alates väiksest tekstist kuni terve auto ülekatmiseni. Terve auto kiletamine ehk wrapping aitab kaitsta ka auto värvi pleekimise, korrosiooni ja ilmastikumõjude eest. Kile eluiga on 8-12 aastat ja see on kergesti eemaldatav. Värv kile all püsib muutumatuna. Ühe auto kiletamise peale kulub sõltuvalt töö mahust ja keerukusest 1-2 päeva.

Samuti saame trükkida teksti või logo magnetmaterjalile, mida on võimalik vajadusel lihtsasti eemaldada ja uuesti kinnitada. See variant on abiks näiteks taksojuhtidele, kes oma autot ka erasõitudeks kasutavad ja ei soovi kujundust ööpäevaringselt näidata.

Eraldi teenusena pakume kleebiste paigaldust veokite tentidele. Ärge jätke kasutamata reklaamivõimalust, mida teie transpordivahendite suur pind liikluses võimaldab!


Kontor:

Tänassilma tee 15

Tel:

+372 552 4565

E-mail:

blueprint@blueprintmedia.ee

Aadress:

Kadakamarja tn. 21
76506 Saue
Estonia